Základné info o televízii

 

Mestská televízia Trnava

info o TV bola založená v roku 1997 ako spoločnosť s ručením obmedzeným so 100%-nou účasťou mesta Trnava.

 

 

 

 

Pokrytie

Mestská televízia Trnava vysiela v káblových rozvodoch na území mesta Trnava (cca 12 000 domácností cez UPC Analog), UPC Digital, DVB-T na 49 kanáli, ako aj prostredníctvom služby Magio a Swan na celom Slovensku. Takto nás môžu sledovať diváci nielen z Trnavy, ale aj okolia. Spolu je to pokrytie min. 20 okolitých obcí, čo s Trnavou predstavuje asi 120 000 obyvateľov.

 

 

 

 

Vysielanie

Vysielanie je orientované na aktuálne regionálne spravodajstvo a publicistiku (komunálna politika, kultúra, šport, zaujímavosti z mesta...). Vo všetkých reláciách našej televízie ponúkame možnosť prezentovať firmy, podnikateľov a organizácie pôsobiacich v danom regióne.

 

 

 

 

Programová skladba

Programová skladba ponúka široké spektrum informácií cez doplnkové programy ako Šanca na zmenu, Cesta okolo sveta, Mám Trnavu rád, Medzi riadkami, Bezbúdovci, prípadne tématické dokumenty. Počas celého dňa je divákom k dispozícii informačný videotext.

 

 

 

 

Sme členom združenia Lotos

MTT, s.r.o. je členom združenia Lotos (Spolok lokálnych televízií), ktoré v súčasnosti združuje 47 regionálnych televízií. Toto členstvo nám dáva možnosť aktívne spolupracovať pri výrobe celoslovenských publicistických programov a zároveň prezentovať naše vysielanie a reklamných partnerov na území celého Slovenska.

 


Reklama

Tip na reportáž

Tip na reportáž

Reklamní partneri