Ľudia - redaktori a moderátori

Katarína Hrdlovičová

Katarína Hrdlovičová

Narodená vo Vištuku, ale momentálne telom aj duchom viac Trnavčanka než Vištučanka. V MTT pôsobí od leta 2014. Vyštudovaná bakalárka histórie sa rada obzerá aj po iných ako len historických témach, zaujímajú ju reportáže z kultúrnej, politickej alebo akejkoľvek inej oblasti. Nadšená cestná cyklistka šliapajúca po nohách Petrovi Saganovi miluje tiež korčuľovanie, plávanie, jazdu na koni - celkovo športovanie. Rada si prečíta dobrú knihu či posedí v príjemnom prostredí s priateľmi.

Miloš Bučka

Miloš Bučka

Trnavčan, vyštudovaný ekonóm, no viac ako účtovníctvo ho bavila práca pred a za kamerou. V MTT začal pracovať hneď od jej začiatku v roku 1997 ako redaktor  a neskôr šéfredaktor spravodajstva. Po 7 rokoch vymenil televízne spravodajstvo krátko za rozhlasové v Rádiu NAJ, neskôr za "printy" vo vydavateľstve a grafickom štúdiu. Od r. 2003 má vlastné videoštúdio, kde si splnil sen, aby sa koníček stal prácou. Momentálne sa v MTT okrem práce redaktora a kameramana venuje najmä tomu, aby sa naše spravodajstvo neustále zlepšovalo. K jeho záľubám patrí skauting, vysokohorská turistika, gitara a dve malé dcérky.

Dominika Micháliková

Dominika Micháliková

Narodená a zakorenená v Trnave, od roku 2010 študentka Fakulty masmediálnej komunikácie na UCM v Trnave. Kolektív redaktorov MTT doplnila v roku 2012 a naďalej rozvíja svoje komunikačné zručnosti a poznatky získané počas štúdia na vysokej škole. Pri práci využíva tiež vedomosti nadobudnuté počas štúdia na hudobnom Konzervatóriu v Bratislave a z tém uprednostňuje umelecké a hudobné. Nebojí sa však ani tém so sociálnou problematikou. Medzi jej záujmy patrí čítanie umeleckej literatúry, hra na flaute, korčuľovanie, či aktívny šport. 

Lucia Číková

Lucia Číková

Pochádza z malej dediny Veľká Lehota. Do Trnavy ju priviedla škola, kde už tretí rok študuje na Fakulte masmediálnej komunikácii UCM. V MTT pracuje popri škole ako redaktorka. Najbližšie sú jej námety zo spoločenského a kultúrneho diania, avšak neopovrhne ani inými témami. Medzi jej  najväčšie záľuby patrí čítanie, pečenie,  plávanie a korčuľovanie.

Vanda Fraňová

Vanda Fraňová

Rodáčka z Trnavy. Vyštudovala PdF UK v Bratislave, odbor anglický jazyk a literatúra. V MTT pracuje od roku 2011 ako moderátorka spravodajstva. Popri tom sa venuje prekladaniu/tlmočeniu a moderuje počasie na TA3. Väčšinu voľného času trávi so svojou rodinou, rada číta, bicykluje a chodí do prírody.

Gabriela Hačková

Gabriela Hačková

Narodila sa v Trnave, vyštudovala Filozofickú fakultu UCM v Trnave. Od roku 2007 pracuje v MTT externe ako moderátorka Trnavského magazínu. Pracuje aj ako ekonómka. Má rada prírodu, cestovanie, šport, tanec, no najradšej sa venuje svojej rodine.

Simona Rákociová

Simona Rákociová

Narodila sa 25.06.1994 v Poprade a býva v malej dedinke pod Tatrami. Momentálne študuje masmediálnu komunikáciu na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave a popri štúdiu pracuje ako redaktorka v MTT. V našom tíme je od mája tohto roku a medzi jej záľuby patrí tanec, korčuľovanie, turistika, snowboarding a v neposlednom rade aj účinkovanie v MTT. Baví ju práca s ľuďmi a deťmi, svoj voľný čas rada trávi s rodinou a priateľmi. Po ukončení štúdia by chcela preniesť získané poznatky do praxe a zároveň sa uplatniť vo vyštudovanom odbore.

Lukáš Pinček

Lukáš Pinček

Trnavčan telom i dušou, no hlavne prízvukom. Prvá otázka, na ktorú sa ho okolie pýta: Nemáš problém s trnavčinou pri svojej práci? Nemá, dokáže bez problémov prepínať z trnavčiny do slovenčiny. Vyštudoval Fakultu masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. V Mestskej televízii Trnava pracuje od marca 2015 na pozícii moderátora Trnavského magazínu a Diskusného štúdia. Blízka mu je aj práca v rádiu, ktorej sa prioritne venuje. Počúvať ho môžete každý pracovný deň v rannej šou v treťom najpočúvanejšom komerčnom rádiu. Svoju prácu považuje zároveň za svoje hobby, okrem toho rád spí, chodí do posilňovne, venuje sa priateľke aj kamarátom.

Filip Myslík

Filip Myslík

Pochádza z Považskej Bystrice a študuje v Trnave, kde je študentom masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. V MTT pracuje od Novembra 2014 ako športový redaktor. Zaujíma ho najmä futbal, no venuje sa aj iným športom. Vo voľnom čase rád cestuje, počúva hudbu, spieva a športuje.

Petra Pačesová

Petra Pačesová

Rodáčka z Trnavy. Vyštudovala Fakultu masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. V Mestskej televízii Trnava pôsobí od februára 2015 na pozícii moderátorka/redaktorka. Vo voľnom čase rada športuje, trávi čas s priateľmi a chodí do prírody.

František Unger

František Unger

Rodený Trnavčan a verný Malému Rímu je až dodnes. Študuje na Fakulte zdravotníctva a sociálnej práce Trnavskej univerzity tretí ročník. V Mestskej televízii Trnava pracuje od júna 2014 ako športový redaktor. Práca v televízii ho zaujala a rád by v nej pokračoval aj v budúcnosti. Zaujíma sa hlavne o futbal, ktorý si sem-tam aj zahrá. Svoj voľný čas rád trávi so svojou priateľkou, vonku s kamarátmi a sledovaním športov.

Petra Krištofíková

Petra Krištofíková

Je rodenou a hrdou Trnavčankou, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie v meste, čo ju priviedlo k práci redaktorky. Okrem Európskych štúdií, ktoré študuje na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave, sa politickými témami rada zaoberá aj v spravodajstve Mestskej televízie, kde pracuje ako redaktorka od roku 2015. K jej záľubám patrí politika, história, umenie, cudzie jazyky a pečenie.

Martin Chynoranský

Martin Chynoranský

Rodený Trnavčan. V médiach pracuje od roku 2001. V súčasnosti pôsobí ako moderátor rádia VLNA, moderuje množstvo živých eventov. Jeho najväčšou laskou je psík Kubko. V MTT je moderátorom relácie Bezbúdovci o psíkoch z Trnavského útulku.

Anna Vojteková

Anna Vojteková

Jej profesijný život je s médiami spojený do roku 2003. Vyštudovala Fakultu masmediálnej komunikácie UCM v Trnave, pracovala vo viacerých lokálnych a celoplošných médiách. Po skončení aktívneho pôsobenia v tejto oblasti sa dnes venuje externej komunikácii v súkromnej firme. Prácu pre MTT si však ponechala - z lásky k televíznej žurnalistike a k Trnave. Pre MTT pripravuje relácie Mám Trnavu rád a Cesta okolo sveta.

Miriam Škorecová

Miriam Škorecová

Narodila sa v Trnave. Býva v Hrnčiarovciach nad Parnou. Študuje na Gymnáziu Angely Merici v Trnave momentálne som v maturitnom ročníku. Popri štúdiu pracuje ako redaktorka v MTT od apríla tohto roka . Medzi jej záľuby patrí korčuľovanie, plávanie, snowbordovanie , lyžovanie, tanec, cestovanie a moderovanie rôznych podujatí. Táto práca je pre ňu veľkou výzvou, pretože chce ísť študovať masmediálnu komunikáciu a získané poznatky uplatniť v praxi. Práca s ľuďmi ju veľmi baví a napĺňa.


Reklama

Tip na reportáž

Tip na reportáž

Reklamní partneri