Ľudia - technický úsek

Matej Michalec

Matej Michalec

Rodený Trnavčan, vyštudoval Fakultu masmediálnej komunikácie - odbor marketingová komunikácia – UCM v Trnave. V MTT pracuje od roku 2003. Medzi jeho záľuby patrí história, literatúra a turistika.

Michal Lipovský

Michal Lipovský

Narodený v Topoľčanoch. Vyštudoval sociálnu prácu na Fakulte zdravotníctva a sociálnej práce Trnavskej univerzity v Trnave. Počas štúdií sa začal aktívnejšie venovať kamerovej a strihacej tvorbe. V MTT pracuje od roku 2013. Vo voľnom čase sa venuje rodine, cyklistike a zberateľstvu modelových vláčikov.

Simona Kičinová

Simona Kičinová

Narodila sa v Levoči, ale celý život prežila v Červeníku. V súčastnosti žije v Trnave, kam sa vrátila po absolvovaní vysokoškolského štúdia v Prahe. V MTT pracuje od roku 2014 ako kameramanka. Natáčanie nepovažuje len za prácu, ale hlavne za svoju záľubu. Voľný čas vypĺňa turistikou, sledovaním starých filmov, experimentovaním v kuchyni a svojimi najbližšími.

Pavol Matava

Pavol Matava

Pochádza spod Tatier z ďalekého Podolínca a v Trnave študuje masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. Medzi jeho záľuby patrí najmä hudba, hra na rôzne hudobné nástroje, fotografovanie a kamera.

Matúš Tajcnár

Matúš Tajcnár

Rodený Trnavčan, dobrodruh, cestovateľ, kameraman a Adventure Hunter. Odmalička študuje výtvarné umenie a médiám sa venuje posledné dva roky pod vlastnou značkou a tiež ako kameraman MTT. Najradšej cestuje stopom alebo vymienaním za rožky. Jeden zo zakladateľov študentskej televízie MTT.


Program vysielania

Tip na reportáž

Tip na reportáž